top of page

Ekibimiz

Av. Ömer ÇEBİ
Av. Taha Hüseyin ÇEBİ
Cem Atakan LOÇ
Avukat
Ömer ÇEBİ

 

Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tam burslu olarak okudu. Dil öğrenimi için Amerika Birleşik Devletleri’nde burslu olarak bulundu.

 

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde araştırma görevlisi, Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş ve Türk Hava Yolları A.O.’da müşavir avukat olarak çalıştı.

Ömer ÇEBİ, eski yazıyı (Osmanlıca) iyi derecede okuyup yazabilmekte, iyi seviyede İngilizce, orta seviyede Arapça ve İspanyolca bilmektedir. Türkiye İzcilik Federasyonu faaliyetlerinde izci lideri olarak görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  • LinkedIn Sosyal Simge
Avukat 
Taha Hüseyin ÇEBİ

 

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi aldı, bunun yanında ayrıca Inca Garcilaso de la Vega Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 

Sur Yapı A.Ş’de avukat olarak çalıştı. Sınavlarda başarılı olarak Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı almaya hak kazandı (Lisans No: 406267). Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanlık Yönetim Ofisinde müşavir avukat ve yönetici olarak çalıştı.

İyi derecede İngilizce ve İspanyolca bilmekte olan Taha Hüseyin ÇEBİ Türkiye İzcilik Federasyonu faaliyetlerinde izci lideri olarak görev almıştır. Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Mevzuat İzleme ve Geliştirme Komitesi üyedir.

  • LinkedIn Sosyal Simge
Stj. Mali Müşavir
Cem Atakan LOÇ

 

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun oldu. Akabinde İktisat Fakültesi’ni bitirdi. Bir süre Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadı.

 

AXA Sigorta A.Ş’de Underwriter olarak görev aldı. Change.org, OSISoft, Radius (Vistra) Hunter Industries gibi bir çok uluslarası arası firmayla çalıştı. 

İyi derecede İngilizce bilmekte olan Cem Atakan Loç, mali müşavirlik hizmeti vermektedir. 2000-2005 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü Futbol Okulu’nda lisanslı futbolcu olarak oynamıştır.

  • LinkedIn Sosyal Simge
bottom of page