top of page

Hakkımızda

Çebi Hukuk & Danışmanlık, faaliyetlerini alanına hakim, kararlı ve dinamik bir kadro ile İstanbul’un ticaret hayatına hakim konumlarından biri olan Zincirlikuyu’da sürdürmektedir.

Hukuk Büromuz; Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Ceza Hukuku gibi bir bir çok alanda müvekkillerine hizmet vermektedir.

 

Temel Prensibimiz; Ulusal ve uluslararası müvekkillerimize hızlı ve etkin hukuki çözümleri Türkçe, İngilizce, İspanyolca ve Çince dillerinde vermektir.

​Hukuk Büromuz; hayatın dinamizmi içerisinde müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarına cevaplar sunmaktadır. Müvekkillerine hızlı ve etkili çözümleri üretebilmek için ele aldığı meseleleri yalnızca hukuki bakış açısıyla değil teknik ve ticari bir bakış açısıyla da ele almaktadır.

Büromuz müvekkillerinin hukuki ihtiyaçlarına en etkin çözümü bulabilmek adına ulusal ve uluslararası meslek ve ticaret örgütlerinin çalışmalarına da etkin olarak katılmakta, çeşitli platformlarda bilgi ve tecrübelerini paylaşmak suretiyle hukukun gelişimine katkı sağlamaktadır.

Hedefimiz; ise ulusal ve uluslararası alanda alanının en iyisi olmaktır.

bottom of page